.

.

Нови Пристигнување Бебе Туш Услуги Млеко Шише Бонбони Кутија Со Мечка Чипка За Маса Декорации Бесплатен Превозот

Нови Пристигнување Бебе Туш Услуги Млеко Шише Бонбони Кутија Со Мечка Чипка За Маса Декорации Бесплатен Превозот

Оценка на посетителот:

DEN 2496.00
Залиха
Достапно за нарачка

ОПИС
Бебе Туш Услуги
Големина : 4 cm (дијаметар) x 9 см (висок, вклучувајќи го и pacifier)
Бои : Розова,Сина(Pls ни кажете бои што сакате кога ќе цел,инаку бои испрати по случаен избор!Ви благодарам!)
Забелешка : за испорака не се вклучени шеќер
слика шоу, тоа е само украс!!!
имаме Пет Стилови на дизајн за да го изберете!
Стилови 1 :
Стилови 2
Стилови 3
Стилови 4
Стилови 5

Карактеристики на предлогот

Повод:
Крштевка & Крштевањето,Роденден,Назад На Училиште,Децата Ден
Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
120
Број на Компјутери:
15pcs
Материјал:
Пластични

Купувачи како што избираат