.

.

5pcs Ултра Јасно сјајни/Мат/Нано анти-Експлозија LCD Екран Заштитник Филмот Маска За Wileyfox брза 2 плус бура Искра X Филм

5pcs Ултра Јасно сјајни/Мат/Нано анти-Експлозија LCD Екран Заштитник Филмот Маска За Wileyfox брза 2 плус бура

Оценка на посетителот:

DEN 59.00 -8 %
DEN 64.32
Залиха
Достапно за нарачка


Ултра Јасно сјајни/Мат/Нано анти-Експлозија LCD Екран Заштитник Филмот Маска За Wileyfox брза 2 плус бура Искра X Филмот + платно
Нашите производи , купи две или повеќе, тоа може да понуди 5%
Драг пријател : ви Благодариме за посетата на нашата продавница! Ние сме продажба на овој екран на допир за заштитник на супер ниска промоција на цена! Промоција : мало на големопродажната цена! 100% guarenteed квалитетот+Professional пакување+Супер ниска цена+Бесплатно брза испорака=Супер зделка! Answer : ___________________________ Note : Русија треба да се обезбеди целосна име , па пакет ќе пристигна на безбедно ,благодарение Опис : Condision : 100% Сосема Нов.Дизајниран за совршено се вклопуваат со LCD екран. Многу транспарентни, Анти-прашина, Анти-нула . затоа, не се грижите дека ќе влијае на вашиот гледање . Заштита на вашиот телефон пред LCD екран од прашина и гребнатини и да ги елиминираат отсјај. Нуди тешко, издржлив, транспарентен површината, додека одржување на LCD екранот чисти и unscratched. Придава без проблеми со авто-почитуваат површина; не остава остатоци, кога ќе се отстрани. Инструкции за 4 слоеви Екран Заштитници : 1. Темелно Исчистете го вашиот екран. 2. Излупете назад слој ознака "1" една педа или така, се применуваат guard со почеток во една страна на вашиот екран. 3. Користејќи кредитна картичка или слично, мазна меурчиња како што се утврдат чуварот на екранот. 4. Полека се Отстрани слој ознака "2" и ќе завршиш! Пакет се Вклучени : 5pcs * Пред Екран Заштитник (БЕЗ Мало КУТИЈА),НЕ се Вклучени мобилен телефон. 5pcs * Ткаенина за Чистење

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Сјајна, Мат, Нано анти Експлозија
Бренд Име:
YANLUANY
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Карактеристики:
Мат,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Употреба:
Мобилен Телефон
Употреба:
Мобилен Телефон екран заштитник
Производство Област:
Кина Копното
Модел:
За Wileyfox брза 2 плус невреме
Item ID:
screen protector

Купувачи како што избираат