.

.

за Epson T5852 принтер ink кертриџ 4 боја За Epson PM70 PM210 PM215 PM235 PM250 PM270 PM310 печатач

за Epson T5852 принтер ink кертриџ 4 боја За Epson PM70 PM210 PM215 PM235 PM250 PM270 PM310 печатач

Оценка на посетителот:

DEN 619.20
Залиха
Достапно за нарачка


за Epson T5852 принтер ink кертриџ 4 боја За Epson PM70 PM210 PM215 PM235 PM250 PM270 PM310 печатач
Детални информации
Име на производ : Празни мастило Рефил кертриџ
Printer Model : За Epson PM70 PM210 PM215 PM235 PM250 PM270 PM310
Кертриџ Модел : За Epson T5852
Чип Тип : Автоматско ресетирање чип
Боја : K, C, M, Y - 4 боја
Јачина на звук : 14 ml / боја
Мастило Тип : Боја на мастило
MOQ : 1 Сет ( 1 buc касети )
Олово време : 2-4 дена по плаќање
Испорака : DHL,E-EMS,Кина пост итн
Плаќање : со Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итн.
Answer : ___________________________ Note :
1. Нашите цени не вклучуваат плаќање давачки,царина,ддв цена и оддалечените области такса.
2. Ние не испорака до оддалечените области освен сте платиле дополнителни трошоци.
3. Ве молиме оставете ни се на располагање, адреса и информации за контакт на пратката.
4. Какви и да било посебни барање за фактурата,контактирајте со нас пред породувањето.
Производот Се Покаже
Плаќање
Време на испорака
Наплата
Помош
Повеќе прашања,ве Молиме кликнете тука да научат тоа : https : //icshall.alipay.com/hall/cate Question.htm?ccate Id=452&pcate Id=444&category Id=452&language=en_US

Карактеристики на предлогот

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Други,LC,Светло Црна,LM,Y,K
Компатибилен Бренд:
Epson
Бренд Име:
boma.ltd
Кертриџ за Статус:
Празен
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
За Epson T5852
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Epson
Обоени:
Yes
Име на производ:
Празни мастило Рефил кертриџ
Модел На Печатач:
За Epson PM70 PM210 PM215 PM235 PM250 PM270 PM310
кертриџ модел:
За Epson T5852
Чип Вид:
автоматско ресетирање чип
боја:
K, C, M, Y - 4 боја
јачина:
14 ml/ боја
тип на мастило:
боја на мастило
MOQ:
1 сет
испорака:
DHL,E-EMS,Кина пост
плаќање:
Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto

Купувачи како што избираат