.

.

IMAGIC HD Светла Течни Фондацијата Лицето Шминка база maquiagem убави де teint крем крем за нега на кожата полна големина 6 бои 30ml

IMAGIC HD Светла Течни Фондацијата Лицето Шминка база maquiagem убави де teint крем крем за нега на кожата

Оценка на посетителот:

DEN 220.00 -37 %
DEN 349.92
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Висока Дефиниција течни Фондацијата Големина : 30 ML/1.01 FL МЛ Пакетот вклучува : 1 x HD течни Фондацијата со кутија На HD асортиман вклучува тен производи наменети за нови потреби на висока дефиниција сликата со користење на многу фини состојки за невидлива природни шминка заврши.HD фондацијата комбинира Bowless coveroge и исклучително природна завршница. На sericite conlained во HD фондацијата зголемува распространувањето на светлината и интензивирање на сјајот на кожата. Дерматолог се тестираат. Масло-слободни. Употреба : Тестиран 6 часа по апликацијата на teh производ. Се тресат пред употреба. Користете го чистат рака или четка, еднакво се применуваат на целата територија на лицето. Состојки : Аква(Вода),Cyclopentasiloxane,PEG-10 Dimethicone,Neopentyl Гликол Diethlhexanoate,Talc,Мика,Фенил Trimethicone,Натриум Choride,Dimethicone Crosspal имер,Lauroyl Лизин,Глицерил Caprylate,Methylpropanediol,Phenoxyethanol,Натриум Myristoyl Глумат,Chlorphenesin,Disteardimonium Hectorite,Fagus Sylvatica Bud Екстракт,Sorbitan Sesquioleate,Хидролизирани Квасец Proten,Пропилен Карбонат,Алуминиум Хидроксид,Biosaccharide гуми за Џвакање-1,Parfum(Мирис),Butylene Гликол,Benzyl Alcohol,Pentlyene Гликол,BEnzoic Acid. Боја може да се разликува малку се должи на светлина и флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори. Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. Големината и должината се приближуваме, но обично се многу блиску. Ви благодариме!

Карактеристики на предлогот

Тип:
Фондацијата
Корист:
Водоотпорен / Вода-Отпорни,Масло контрола,Крем,Белење,Природни,Concealer,Хидрантни,да Заличи,Хранливи
Состојка:
Минерални
Број На Модел На:
Фондацијата
Sunblock:
Yes
Формулирањето:
течни
Големина:
Full Size
Бренд Име:
IMAGIC
НЕТО-WT.:
30ML
сертификација:
GZZZ
Количина:
1pcs
Земја/Регион на Производство:
Кина

Купувачи како што избираат