.

.

18 Компјутери Мини Симулација Садови Кујнски Садови и Тави Јадења Очила Прибор за јадење Кукла Додатоци За Барби Кукла Игра Играчка Куќа

18 Компјутери Мини Симулација Садови Кујнски Садови и Тави Јадења Очила Прибор за јадење Кукла Додатоци За

Оценка на посетителот:

DEN 151.20
Залиха
Достапно за нарачка


18 Компјутери Мини Симулација Садови Кујна Кукла Додатоци
Нашата продавница бесплатен превозот начин се обични пакет поток, не може да се проследи. Со цел да се направи имате подобри шопинг искуство, се надевам купувачи изберете регистрирани логистика, поефикасен и побезбеден, може да се следат, или ако купувате од нашата продавница повеќе од $ 7 ние се обидуваме да се направи преку регистрирани логистика.
Ви благодариме!
Совети :
1.Поради снимање состојба и Хардверски Уреди како што следи е brightness/contrast поставување и слично,може да има некои мали разлики помеѓу актуелната точка и тон на боја на слики шоу.
2. Постојат 2 бои( Blue& Роуз) ,тоа ќе биде испратена по случаен избор.
Функција :
одличен подарок за вашите деца.
Исто така добро куклена куќа кујна tablewares за Barbies.
Боја : Сина & Роуз (Боја Случаен Превозот)
Пакет Inculding : 18 Компјутери Мини Кујна Tablewares
1.Објектот доаѓа од другата страна на земјата, се надевам да ја добиете вашата разбирање и чекање.
2.Вашиот поттикне нè прави да се движи напред.Ние го цениме многу за вашиот 5 Ѕвезди позитивни повратни информации ако сте ги задоволи со трансакцијата , ви Благодариме!
3.Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас ПРЕД да ја напуштат повратни информации,ние веруваме дека секој проблем може да се реши зависат добра комуникација.Ви благодариме!
4.Ако не го добиете вашиот парцела во рамките на ветувањето испорака ден, ве МОЛИМЕ контактирајте со нас да го бара за време прошири, НЕ се отвори спорот за оваа причина, бидејќи испораката е надвор од продавачот контрола.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Димензии:
како discription
Бренд Име:
Маглива убавина
Форма:
1/6
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Предупредување:
Не може да се јаде
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
Tablewares

Купувачи како што избираат