.

.

Нови 8 инчен Digitizer Екран на Допир Панел стакло За Ainol iNOVO8 iNOVO 8 T3735D Таблет КОМПЈУТЕР

Нови 8 инчен Digitizer Екран на Допир Панел стакло За Ainol iNOVO8 iNOVO 8 T3735D Таблет КОМПЈУТЕР

Оценка на посетителот:

DEN 624.00
Залиха
Достапно за нарачка


Нови 8 инчен Digitizer Екран на Допир Панел стакло За Ainol i NOVO8 i NOVO 8 T3735 D Таблет КОМПЈУТЕР
Пакетот вклучува : 1 x Црн екран на допир
Компатибилен Модел : За Ainol i NOVO8 i NOVO 8 T3735 D
Посебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.
Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел. Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот кабелот е ист како на сликата. Различни производствени серии. Производ дел број и ЛОГОТО може да не биде во согласност со сликата. Ние само се гарантира компатибилноста на Пакување :
Ние обично пакет нашите производи од страна на анти-статички торби, торби меур, добар квалитет krabičkách. И ние и ветуваме тука, ако се тоа лоши, бидејќи на сиромашните пакет, тоа ќе биде 100% наша одговорност, и ние ќе се грижи за тоа. И како тоа се покажа за нашите reponsibility, ќе добиете 100% од вашите пари назад, или слободна замена. Топло Совет : Бидејќи Кина ПОСТ ВОЗДУХ ПОШТА е безбедноста на перформансите на ниска и долго време за испорака.Ако вашиот пакет е над 200или треба итно, ве молиме да не го изберат СЕКРЕТАР пост и Кина Пост. Ве молиме контактирајте со нас ако мислите дека превозот цена е во ред. Квалитет и Гаранција : Прво, ние се вративме сите популарни телефон матичната плоча, и сите поврзани со тестирање на опрема за да се тестира и да бидете сигурни дека тие се со добар квалитет, затоа што знаеме дека ако се тоа лоши, дека ќе биде наш проблем. Ние обезбеди гаранција за сите делови што се продава. Толку долго како што не е оштетен или скршен од вас, ние ќе им понуди слободна размена.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
HengChu
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
T3735D
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
За AINOL
боја:
Црна

Купувачи како што избираат