.

.

(200g/многу) JRD300 16-80mesh Индустриски дијамант Ppowder Синтетички Дијаманти во Прав Дијамантски Прав Полирање

(200g/многу) JRD300 16-80mesh Индустриски дијамант Ppowder Синтетички Дијаманти во Прав Дијамантски Прав Полирање

Оценка на посетителот:

DEN 4752.00
Залиха
Достапно за нарачка


JRD300 16-80mesh Индустриски дијамантски прав Синтетички дијаманти во прав дијамантски прав полирање
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ;
Ако не можете да се исходот веднаш по цел завршувањето на, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да becompleted во рок од 5 дена.
Испорака
Ние ќе испрати пакет по 1-5 Дена за вашите нарачки. Сите Предмети обично ќе биде испорачуван China Post Воздух Пошта или e-Пакет.Руски клиенти ние генерално се користат Posti Финска руската Воздух.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас во времето. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вашето задоволство е наша најголема награда и моќ!
Answer : ___________________________ Note : Ние само го испрати на адресата во ред. Купувачот ќе биде одговорен за какви било даноци, царини и други давачки направени во купувачот е земја!
Наплата & Return
Ние обезбедуваме 180 Дена Гаранција за сите производи се наведени.Ако примите defectve еден, тоа може да се врати во рок од 10 дена откако ќе се регистрираа пакетот.
Ве молиме да се забележи дека врати точка мора да биде во оригинална услови и купувачот треба да голи враќање превозот надомест.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации ќе се потрудиме да се врати за да ви служи. Ако се чувствувате задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации. Вашето мислење ќе биде многу ценета и ќе ни помогне да ја да им служи на подобро.
Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да поднесете негативни повратни информации. Откако постои проблем пријавени, сите наши службеници ќе се обиде најдобро да ви помогне надвор од прашање се случи. Ви благодариме за вашето разбирање.
Работно Време
8 : 30-12 : 00 часот, 14 : 00-18 : 00 ЧАСОТ, од понеделник до петок
9 : 30-12 : 00 часот сабота

Карактеристики на предлогот

Mesh:
16-18mush, 18-20mush, 20-25mush, 25-30mush, 30-35mush, 35-40mush, 40-45mush, 45-50mush, 50-60mush, 60-70mush, 70-80mush
Број На Модел На:
JRD320
Материјал:
индустриски дијамантски прав
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Големина:
16-80mesh
Употреба:
за изработка на дијаманти алатки
Абразивни Зрна Големини:
16-80mesh
Статички притисок на Сила:
8

Купувачи како што избираат