.

.

Вистински 925 Фунта Сребрени Синџири Ѓердани Одговара За Pendant Шарм За Жени Мажи Луксузни S925 Накит за Подарок CQA002

Вистински 925 Фунта Сребрени Синџири Ѓердани Одговара За Pendant Шарм За Жени Мажи Луксузни S925 Накит

Оценка на посетителот:

DEN 319.00 -5 %
DEN 335.52
Залиха
Достапно за нарачка


Стил : Мода 925 Фунта Сребрен Ѓердан Животната средина : Олово,Никел Слободни Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Информации : 100% 925 Фунта Сребро ,ако не ,10 пати наплата !

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
-
Број На Модел На:
CQA002
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Бренд Име:
WOSTU
Метали Тип:
925 Sterling silver
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Животната средина:
Олово,Никел Слободни
Облечен Повод:
Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок
Состојба:
100% Сосема Нов
Подарок за:
Пријател / Девојка / Жена / Мајка
Должина:
45cm

Купувачи како што избираат