.

.

За Хонда MSX125 MSX 125 MSX125SF 13 14 15 16 Мотоцикл CNC Алуминиумска Рамка Лизгачот Несреќа Паѓа Заштита Анти Несреќа Заштитник

За Хонда MSX125 MSX 125 MSX125SF 13 14 15 16 Мотоцикл CNC Алуминиумска Рамка Лизгачот Несреќа Паѓа Заштита

Оценка на посетителот:

DEN 1487.00 -16 %
DEN 1770.24
Залиха
Достапно за нарачка


Спецификација : Состојба : 100% сосема нов Материјал : CNC Алуминиум Количина : еден пар Позиција : Лево и Право Супериорен квалитет,лесно да го инсталирате Висока Torsion И Стрес Корозија Дава Најдобри Заштита На Вашиот Мотоцикл и Скапи Компонента. Fitment : ЗА ХОНДА MSX125 2013-2016 MSX125 SF 2013-2016 Пакетот Вклучува : 1 пар на мотоцикл рамка лизгачи answer : ___________________________ Note : Ние сме обезбедување на големо, ако имате потреба од тоа, ве Молиме контактирајте со нас за да се добие lastest цена. Ве молиме бидете сигурни дека овој дел одговара за вашиот мотор пред правење на нарачка. Ве молиме љубезно ни даде вашата позитивни повратни информации по добивањето на вашиот производ. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние би сакале да им помогне.
Производи покаже :

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Бренд Име:
ZRIHE
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
0.886kg
Име На Модел:
РА-FS-HO064
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежат:
0.886 kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Количина:
1 пар
Fitment:
За ХОНДА MSX125 2013-2016 MSX125SF 2013-2016
боја:
Како слики прикажани

Купувачи како што избираат