.

.

Морнарица Bkue Кристал Sinamay База Fascinator Hairband Слонова Коска Гроздобер Кралската Дами Вечер Партија Свадба Headband Headwear Нови

Морнарица Bkue Кристал Sinamay База Fascinator Hairband Слонова Коска Гроздобер Кралската Дами Вечер Партија

Оценка на посетителот:

DEN 911.52
Залиха
Достапно за нарачка

Морнарица Bkue Кристал Sinamay База Fascinator Hairband Слонова Коска Гроздобер Кралската Дами Вечер Партија Свадба Headband Headwear Нови
Шапка база големина е околу 15 Cm,
Бои : Морнарица/Беж

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Лен,Ацетат
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Queenestar
Тип:
Hairbands
боја:
бела/сина
Точка име :
Headband
Тип На Објект:
Headwear

Купувачи како што избираат