.

.

Нови оригинални Лаптоп вентилатор За DELL Inspiron 13R N3010 Sunon MF60120V1-C181-S9A ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот за ладење кулер фан

Нови оригинални Лаптоп вентилатор За DELL Inspiron 13R N3010 Sunon MF60120V1-C181-S9A ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот

Оценка на посетителот:

DEN 431.52
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : 100% Оригинални нов и висок квалитет. Компатибилни модели за : DELL Inspiron 13 R N3010 Sunon MF60120 V1-C181-S9 A ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот за ладење Дел Број : MF60120 V1-C181-S9 A DC5 V 2,0 W Моќ конектор : 3 Пина Пакет вклучуваат : 1pcs*Dell DELL Inspiron 13 R N3010 Sunon MF60120 V1-C181-S9 A ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот за ладење Внимание : ист тип на лаптоп фан може да има неколку производители, ве молиме да не разбираат дека на навивачите во нашата продавница не е оригинална, бидејќи тие не се исто производителот ! Главниот вентилатор фабричките : DELTA / SUNON / FORCECON / ADDA / Panasonic AVC / SANYO / NMB / Nidec / ebmpapst Ако ти е гајле производителите фабрика , ве молиме да се поврзете со нас да се назначи maufacturer.

Карактеристики на предлогот

Линии:
3 Линии
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
DELL Inspiron 13R N3010
моќност:
2.4 W
Моќ Интерфејс:
3PIN
Бренд Име:
WDXUN
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Пакет:
No
Фан Живот:
50000 часа
Примена:
Процесор
Волумен На Воздух:
45CFM
Имајќи:
Топката имајќи
Фан Големина:
70x70x15mm
Број На Модел На:
MF60120V1-C181-S9A Вентилаторот за ладење на ПРОЦЕСОРОТ
Бучава:
20dBA

Купувачи како што избираат