.

.

12 Компјутери / Пакување, Пластична Топка-точка Пенкало Црвена, Сина И Црна боја Бои Ballpoint Обичај Транспарентен Ballpoint Пен

12 Компјутери / Пакување, Пластична Топка-точка Пенкало Црвена, Сина И Црна боја Бои Ballpoint Обичај Транспарентен

Оценка на посетителот:

DEN 123.00 -5 %
DEN 129.60
Залиха
Достапно за нарачка


[xlmodel]-[custom]-[39293] Опис на Производот
Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Пластични Тежина За : 6.8 g/pc Рефил Боја Сина/ Црна/ Црвена Големина 140*13 MM Пакување Листа : 12 * Ballpoint Пенкало Забелешка :
Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ
поради боја приказ на различни монитори.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Карактеристики на предлогот

Мастило Боја:
Црна, Сина, Црвена
боја:
12 компјутери
Тип:
Ballpoint Пен
Пишување Точка:
0.7 mm
Бренд Име:
ТОЈ ДАО
Употреба:
Office & Училиште Перо
Број На Модел На:
Б-522
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
Материјал:
Пластични
Големина:
14CM
боја:
Црвена, Сина, Црна

Купувачи како што избираат