.

.

1Pcs Симпатична Краток Памук Целосна Точки Санитарни Салфетка Кеси Санитарни Крпа Складирање Торба Патување Патна Торба 5 Обрасци

1Pcs Симпатична Краток Памук Целосна Точки Санитарни Салфетка Кеси Санитарни Крпа Складирање Торба Патување

Оценка на посетителот:

DEN 45.00 -16 %
DEN 53.76
Залиха
Достапно за нарачка


100% сосема нов и висок квалитет
Прекрасен изглед,со памучен материјал , да ви даде удобно мека tactility, мали слатки, ја придружува вас да се ослободи од срам!
Прекрасен подарок за вас и вашите пријатели !
Модел : Пинк мечка,Бело дрво,Црна дрво,Зелена жаба,був
Материјал : Мека Памучна
Големина : 12.5 х 13 cm
Пакет се вклучени :
1 x Санитарни Салфетка Торба
Добредојдовте на нашата продавница!
За Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
За Повратни Информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
GCDHome
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Ткаенини
Ткаенина Тип:
100% Памук
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
Гардероба
Форма:
Торба За Компресија Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
салфетка торба
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси
Производот:
салфетка торба
Спецификација:
12.5 x 13 cm
Капацитет:
12.5 х 13 cm

Купувачи како што избираат