.

.

2 парчиња 4mm РК Брод нерѓосувачки челик вратило управувано вратило поставите 50/100/150/200/250/300мм

2 парчиња 4mm РК Брод нерѓосувачки челик вратило управувано вратило поставите 50/100/150/200/250/300мм

Оценка на посетителот:

DEN 565.92
Залиха
Достапно за нарачка

2 парчиња 4mm РК Брод нерѓосувачки челик вратило управувано вратило поставите 50/100/150/200/250/300мм Вратило ракав цевка со надворешен дијаметар : 10мм(нерѓосувачки челик) Бунари со дијаметар : 4mm(нерѓосувачки челик) Пропелер crutch димензија : надворешниот дијаметар 8мм, внатрешниот дупка 4mm,вкупната должина 9.5 mm Пакет вклучуваат : 2x 4mm Вратило сет

Карактеристики на предлогот

боја:
50x100mm, 150x200mm, 200x250mm, 100x150mm, 250x300mm
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Чамци
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Бренд Име:
SHUAICHI
Материјал:
Други

Купувачи како што избираат