.

.

Убавината Сунѓерот Издувам Мека сочинуваат Тен Издувам Шминка Фондацијата Прав Сунѓерот Расте Голема ББ Јајце Шарени Слика Спојувајќи

Убавината Сунѓерот Издувам Мека сочинуваат Тен Издувам Шминка Фондацијата Прав Сунѓерот Расте Голема ББ Јајце

Оценка на посетителот:

DEN 76.00 -12 %
DEN 86.40
Залиха
Достапно за нарачка


Превозот Услуги :
1. • Ако не го добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. 6,Бебе шампон или било ниско sudsing сапун ќе работат. предмет тип : козметички сунѓерот издувам, може да растат поголеми, откако во вода 2. Стоките ќе бидат испорачани од страна на Продавачот 's Превозот Метод, тоа ќе потрае 30-45 работни дена за повеќето countrys. Ние прифаќаме alipay, TT/ кредитна картичка/ дебитна картичка 2. може да't бидат набљудувани, бидејќи тоа не е регистрирана пост mail. Ако сте ја купиле повеќе објекти од мене, може да ми испратите една плата за сите предмети, наместо да плаќаат за нив поединечно. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Јужна Америка ќе се 45-90 работни денови. Ако пакетот не пристигнување во 60 дена (Бразил, Аргентина до 90 дена),ние ќе понуди целосна наплата, па ве молиме да не се отвори спорот, ако пакетот не пристигнување пред времето кое го рече.  Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
Коментар 1.  Ако објектот е дефектен во 1months, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Само вкупната цена на повеќе од 10 долари потоа превозот број може да пратите тоа Гаранција и Гаранција  20 месеци Гаранција. Вкупна цена е помала од 10 долари,следење бр. Ве молиме дозволете ни да се одговори на вашата е-пошта во рок од 42hrs. Што ако имате било какви прашања или услуги, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да ни остави лош препорачувам. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека бесплатен превозот само може да пратите стоки лево кина Плаќање 1.
Убавината Меша Сунѓерот Издувам Мека сочинуваат Тен Издувам Шминка Фондацијата Прав Сунѓерот Расте Голема ББ Јајце Шарени Слика
Објектот информации 1. Исплакнете и се исуши. 3,Не ленти и без области со премногу шминка или премалку. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. 4,Make up Blender Сунѓерот , ќе се применуваат за тоа како Про 5,Доколку се користи секојдневно, се препорачува миење на сунѓерот еднаш неделно со блага чистење.(Понеделник-сабота) • Пораки не ќе бидат одговорени во недела или за празници. Материјал : 100% увоз на сунѓерот материјал 6. Функција : шминка се користи за лицето 7. Ние ќе се обидеме нашите најдобри напори за да се справат со проблемите и да ви обезбеди одлична услуга, Контактирајте со нас • Ние сме ракување на големи пораки секој ден. Сите цени се вклучително и такси превозот 4. OEM/ODM : прифатливи за нас 3. Ве молиме не't стави спорот во 60 времето за испорака. ракување со времето : брод цел во рамките на 3 дневна по плаќање 1,Сосема Нови со Висок квалитет увоз techonology. Големина : 45*60mm околу 4. Боја : повеќе од 10 издувам бои 5. Наведете ја вашата адреса за испорака јасно, така што на трансфер до вас директно или промена на адреса ве молиме да не информирате 3. Купи со доверба!  Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека ИЗДУВАМ ГОЛЕМИНА Е 45*60mm, ако donot сакате да се добие овој големина ве молиме не грижете се, ви благодарам за вашата соработка. Ве молиме имајте на ум дека вашето задоволство и позитивни повратните информации се многу важни за нас, така што ве молиме внимателно.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Козметички Издувам
Количина:
10000pcs
Бренд Име:
sevich
Материјал:
сунѓерот козметички издувам
Големина:
01
Број На Модел На:
козметички сунѓерот издувам
Материјал:
козметички сунѓерот издувам
Достапни Бои:
Сите Бои Имаме
MOQ:
1pcs
превозот:
Од страна на морињата, воздушен, патен, метрото, DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX или во вашиот поглед
плаќање:
Т/T, Western union..Пари Booker,Money Gram
јачина:
N/A
Олово Време:
5--90working дена ,зависи од тоа за каков вид на логистички
Пакување:
Polybag
ODM и ODM:
WELCOM
Место на Потекло:
Guangdong

Купувачи како што избираат