.

.

maizhi 100PS/многу Нови За Ауди Замена Гумена Подлога Далечинскиот Клуч Keyless Фоб За 3 Копчето Switchblade Флип

maizhi 100PS/многу Нови За Ауди Замена Гумена Подлога Далечинскиот Клуч Keyless Фоб За 3 Копчето Switchblade

Оценка на посетителот:

DEN 2278.00 -11 %
DEN 2559.84
Залиха
Достапно за нарачка


ве молиме проверете ги вашите клучни првиот и да се направи цел
Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња
И други модели(истиот облик како на сликата).
И други модел со истите спецификации на клучните празни батеријата и носителот на листата подолу дел..
Fitment :
За A3, A4, A5,A6, A4 Quattro, А5 Quattro, A6 Quattro, A8 Quattro, П5, Q7, R8, S4, S5, S6, TT, TT Quattro 1.Пластичните делови се собраа без празнини, која е поврзана со сплит линија и изгледа многу совршен. 2.Капакот е изработен од ABS материјал, површината со висока цврстина, добра хемиска отпорност, топлина и на корозија и на влијанието на сила. 3.Не постои никаква флеш брус на капакот, површината е многу рамен и убав. 4.Ние произведуваме со висока прецизност фреза и големината е многу прецизна. 5.Не рециклирање на материјалот.
Важна Напомена : 1.Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена. 2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре. 3.Ве молиме проверете ги вашите клучни изгледа исто како во нашиот производ сликата погоре пред да ја купите.
Пакетот Вклучува :
100 Xbutton гумена подлога
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Карактеристики на предлогот

Осветленост Дел Број:
за Ауди
Производителот Дел Број:
за Ауди
Материјал Тип:
ABS + метал
Прилагодување:
No
Земја/Регион на Автомобил Производство:
за Ауди
Другиот Дел Број:
за Ауди
R/C Функција:
без
Бренд Име:
MAIZHI

Купувачи како што избираат