.

.

ANMEILU Велосипедизам Отворено Спортски Ранец, Торба со Вода Торба Дожд Маска+Мажи Жени Качување Велосипед Хидратација Пакет Ранец Rucksack

ANMEILU Велосипедизам Отворено Спортски Ранец, Торба со Вода Торба Дожд Маска+Мажи Жени Качување Велосипед

Оценка на посетителот:

DEN 2073.00 -40 %
DEN 3455.04
Залиха
Достапно за нарачка


Велосипедизам Отворено Спортски Ранец, Торба со Вода Торба Дожд Маска+Мажи Жени Качување Велосипед Хидратација Пакет Ранец Rucksack
За Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Wester Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
За Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува,
особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката
и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
За Гаранција
1. 12 месеци гаранција, Купи со доверба!
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде
вашата цел број.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од денот на вашите
приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе
му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Други Политики
1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2.Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по
прими.
3.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
4.Сериозни Купувачот само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со
нашите предмети и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики на предлогот

Име На Модел:
SZE19-08
Објектот Должина:
47cm
Објектот Висина:
19cm
Бренд Име:
anmeilu
Објектот Ширина:
25cm
Објектот Дијаметар:
25cm
Објектот Тежина:
0.8kg
Специјални Функции:
мотоцикл ранец
Материјал Тип:
Најлон
Тип На Објект:
Превозникот Системи

Купувачи како што избираат