.

.

За Huawei Чест 5C опфаќа DIY сликарство animale Цвеќиња Ајфеловата Кула назад случај За Huawei 5C Чест 5C Заштитна Случаи

За Huawei Чест 5C опфаќа DIY сликарство animale Цвеќиња Ајфеловата Кула назад случај За Huawei 5C Чест 5C Заштитна

Оценка на посетителот:

DEN 73.00 -23 %
DEN 95.04
Залиха
Достапно за нарачка


Иако, ние пак item многу внимателни со висок квалитет на пакување, материјали, има непредвидливи штета поради испорака од превозникот.1% меѓународните купувачи ќе бидат наплатени царински давачки !. Вие сте одговорни за плаќање на било какви дополнителни трошоци за царинење.Ако ви треба целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани
Воздухот Mail ",и да додадете на пари за следење.
Се Враќа Политика
Навистина Погрешна Стоки ќе бидат заменети или пари вратени во 30 дена се врати периоди . Сите не-примени предмети предизвикани од невалидна адреса не се во нашата целосна наплата или замена политика . Ние НЕ се ОДГОВОРНИ за испорака штета на САМИОТ ПРЕДМЕТ .
Ние обезбедуваме изразат испорака, но, превозот цената зависи од тежината на предмети.
Ако брзо, тоа ќе пристигне во рок од 15 дена .
Известување
Може да бидат предмет на увозни давачки, даноци, и/или царинските такси кои можат да бидат наметнати од страна на вашиот локалните владата кога ќе го добиете вашиот пакет. Значи, ако сакате да се направи експрес испорака, ве молиме да ни даде на точка име и количеството што го сакате, и ние ќе се пресмета ќе вкупната цена вклучувајќи го и превозот .
Ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата или царинската испостава за да се распрашате за овие обвиненија . Ние нудиме на нашите клиенти со голем клиент искуство додека нудат на сите производи по најниски цени на интернет.
Известување за е-пошта/порака на испраќање ќе биде испратена до купувачот по ставката е поставена.
Добредојдовте во Мојата Продавница
Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)
1. Тоа е клиенти одговорност да плаќаат за и бродот на објектот назад до нас. Ве молиме оставете ги 5-ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата објекти и услуги . Ако дестинацијата е Америка, генерален 20 дена да пристигнат. Стапките се разликуваат од земја и од она што беше наредено па затоа ние не сме во можност за снабдување на проценетите трошоци .Треба да добиете објект во рок од 20-60 дена . Ако објектот е резултат да бидат погрешни, исто така, ние ќе рефундирање на поштенски трошоци назад на купувачот .
Ние исто така, обезбеди КАПКА ПРЕВОЗОТ услуги за вашите клиенти, ако треба. Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , Тоа не може да биде песна
по парцела лево Кина. Телефонски број ќе биде прифатена. Ве молиме ни e-mail, ако вие не го добивате нашиот e-mail по 5 дена од денот на уплатата испратени . Секој објект е carfully спакувани за да се обезбеди безбедно испорака за вас. Сепак, ние мора да се советува на било погрешна стоки по приемот на објектот. На нашите продажба expenriences до сега, 0.
Неисправни предмети ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена . Ако бавно, тоа ќе пристигне во рок од два месец , Ова ќе зависи од поштата & царина Ефикасност во друга земја. Ако мислите дека времето е премногу долг, може да изберете и други курир, но треба да ги сноси соодветните трошоци . Предмети мора да се врати во рок од 30 дена од денот примени цел. Ние не нудат замена за оштетените објект поради испорака штета .Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе
се прошири датум на испорака прв пат.

Карактеристики на предлогот

Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
ZAGTER
дизајн:
Ткаеше
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
Тип:
боја за цртање на мобилен телефон случај
Материјал:
тешко пластика
боја:
шарени
Тежина:
0.04 g
време на испорака:
3 дена
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина по Пакување:
8*6*8 cm
Број На Модел На:
за Huawei Чест 5C Случаи

Купувачи како што избираат