.

.

Кожа Торбичка Спојувалка за Каиш Кука Јамка Shockproof Телефон Случај Покрие Торба за полнење За Motorola Мото X сила XT1585 XT1581 / Droid Турбо 2

Кожа Торбичка Спојувалка за Каиш Кука Јамка Shockproof Телефон Случај Покрие Торба за полнење За Motorola Мото

Оценка на посетителот:

DEN 473.00 -23 %
DEN 614.40
Залиха
Достапно за нарачка


Отворен Спортски СТП Кожа Торбичка Половината Спојувалка за Каиш Магнетни Затвори Телефонот Случај Покрие Торба Holster за полнење За Motorola Мото X сила XT1585 XT1581 / Droid Турбо 2 Карактеристики : 100% Сосема Нов! Со Добар Квалитет. Кука Јамка Појас Стил Торбичка , Преносни За Надворешна Моден Дизајн , Магнетни Блиску, Картичка Отвори Големина : 16*8.5 cm имаме тестирани , телефонот модел како што е опишано погоре добро се вклопува , ве молиме да бидат сигурни да се купи !

Карактеристики на предлогот

Материјал:
кожа
Карактеристики:
кожа торбичка
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Адсорпција,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Motorola
дизајн:
Обична,Егзотични,Спорт,Гроздобер
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Големина:
16cm*8.5cm*2cm

Купувачи како што избираат