.

.

девојка розова памук лак Поставен Најлон Headband Мини Цвет Коса Бенд деца Коса Лакови Headband Косата Додаток 20sets

девојка розова памук лак Поставен Најлон Headband Мини Цвет Коса Бенд деца Коса Лакови Headband Косата Додаток

Оценка на посетителот:

DEN 1719.00 -10 %
DEN 1910.40
Залиха
Достапно за нарачка


Бебе памук лак Поставен Најлон Headband Мини Цвет Коса Бенд Бебе Коса Лакови Headband Newbron Косата Додаток
Една големина одговара од infany бебе,години на големи девојки, па дури и лејди.
Не протриване. многу мека сјајна материјал.
Овие се најдобрите материјал за бебето и девојки.
headband големина : 15inch
лак големина : 8*3.5 см
Attension pls : овие се рака пораби предмети, така што тие се со различна големина помеѓу секое парче.
боја : 4 бои, покажуваат како слика.
1set=4pcs=4colors
можете да изберете бои ,само остави ме забелешка кога ќе ги нарачате.
Ви благодариме за вашиот покровителство !!! ^_^ ~ ~.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Материјал:
Акрилик
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
Headbands-1213
Име:
Зајакот Bunny Уво Headband
Name1:
Деца Бебе девојки се Чувствува Цвет headbands
боја:
Пинк
color1:
Бела
color2:
Црна
color3:
Крем
Color4:
Црвена
Материјал:
Памук

Купувачи како што избираат