.

.

Мали 6mm Круг Природни Жолта Кристал 17 Ѓердан-nec6174 трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот

Мали 6mm Круг Природни Жолта Кристал 17 Ѓердан-nec6174 трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот

Оценка на посетителот:

DEN 372.00 -24 %
DEN 489.60
Залиха
Достапно за нарачка


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА Мали 6mm Круг Природни Жолта Кристал скапоцен камен 17" Ѓердан-nec6174
Опис :
Работи : ПРОДАЖБА Мали 6mm Круг Природни Жолта Кристал скапоцен камен 17" Ѓердан-nec6174 Должина/големина : 17inch / 6mm Затворач : Прстен Облик/ Боја : Тркалезна / Жолта S/N : nec6174 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Сличен Објект
Плаќање
Превозот Надомест

За Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!
(Кликни да зголемиш) Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само е-пошта до нас,ќе добиете одговор во 1 работен ден.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Бренд Име:
qingmos
Ѓердан Тип:
Моќ Ѓердани
Број На Модел На:
nec6174
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Метали Тип:
сребро позлатен
Функција:
Расположение Tracker
Големина:
6mm
Обликот:
Круг
Должина:
17 инчи
боја:
Жолта
Главниот Камен:
Кристално
Ѓердани Тип:
Влакно & String Ѓердани
Накит Главен Материјал:
Кристално
is_customized:
Yes
Должина:
17''

Купувачи како што избираат