.

.

Автоматско воздух претходно torque type пневматски шрафцигер спојки тип пневматски шрафцигер BD-1007

Автоматско воздух претходно torque type пневматски шрафцигер спојки тип пневматски шрафцигер BD-1007

Оценка на посетителот:

DEN 12240.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Воздухот Шрафцигер

Купувачи како што избираат