.

.

100pcs 20x30cm Сите Мат Јасно Застане ZipLock Кеси за Обновливи Проѕирност Пластична амбалажа торбичка патент само-запечатени cooky sachet

100pcs 20x30cm Сите Мат Јасно Застане ZipLock Кеси за Обновливи Проѕирност Пластична амбалажа торбичка патент

Оценка на посетителот:

DEN 816.00
Залиха
Достапно за нарачка

Застане Мат Транспарентна пластика Zip Заклучување торба
Сосема нов и Висок квалитет
Материјал : ДОМАШНИ миленици/ЈП
Големина : 20cmx30cm+5cm(ширина * должина+ страна ширината на дното)
Количина : 100pcs/многу
Боја : Сите Мат транспарентен
Торба стил : Три страни запечатени и Врвот Патент клип resealable, Солза бразда во близина на патент, Само-стои
Дебелина : Секоја страна 0.1 mm, Двојно-страни на 0,2 мм - повеќе дебели
Функција : Avirulent Insipidity,Водоотпорен
Површина : Мат финиш
Примена : Храна / Кафе / Зрна кафе / Чај / Бонбони / Шеќер / Електронски производи Додатоци / подарок / грав / Накит / Cosmetics / течности / билки / accessorie и така натаму.
Карактеристики : Добро запечатување, добра транспарентност. Храна одделение материјали
Сликата на екранот,ве молиме погледнете го димензија големина
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Vis, Master Card, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата Исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Продажбата На Услугата
1,Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молиме ги споделите со нас. Целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба,ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : Ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон нас, освен ако тоа не е наша вина. Се надевам дека ќе може да се разбере.
2,Повратни Информации & Контактирајте Со Нас
Ние негува секој ја напуштат повратни информации од страна на нашите клиенти. Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво befor напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми Што е Можно поскоро. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и се надевам дека ќе може да ни даде позитивни повратни информации. Ви благодарам многу!
Уживајте во Вашата шопинг тука !

Карактеристики на предлогот

Големина:
L
боја:
Мат јасно
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Применливи Простор:
Кујна
Употреба:
Храна
Бренд Име:
NIWEISEN
Форма:
Три-димензионални Тип
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ+PE
Број На Модел На:
20x30+5cm (Ширина x Должина+дното)
Класификација:
Сет
Шема:
Три-димензионални Тип
Дебелина:
10 свила
Производот:
Застане торба
Капацитет:
околу 400g колачиња
Спецификација:
7.87 x 11.81
Материјал:
Пластика - PET / ЈП
Користење на:
Пакување кеси организатор
Запечатување & Рачка:
Патент запечатува & слајд отвори. или, топлина печат
Индустриска Употреба:
Сусам,Ореви,Овошје,ужинка,подарок,чај,кафе, грав,бонбони,чоколада пакување
Торба функција:
Заоблени агли, Маглива површина
боја:
Мат транспарентен
Дебелина:
0.1 mm(Секој панел на торба)
торба стил:
Три страни запечатени,станување, Солза рецка
Понудата:
Во акции на мало или големо
Име:
Resealable Стојат исправени пластични zip заклучување пошта мат финиш

Купувачи како што избираат