.

.

2 Парчиња М16. Навој 20*130mm 12.9 Одделение Легиран Челик Хексагонални Socket Head Рамо Завртка Болт

2 Парчиња М16. Навој 20*130mm 12.9 Одделение Легиран Челик Хексагонални Socket Head Рамо Завртка Болт

Оценка на посетителот:

DEN 2164.32
Залиха
Достапно за нарачка

2 Парчиња М16. Навој 20*130mm Хексагонални Socket Head Рамо Завртка
Материјал : 12.9 Одделение Легиран Челик
Големина : М16. (Навој дијаметар : 16mm. Рамо дијаметар : 20mm. Рамо Должина : 130mm. Тема на Теренот : 2.00 mm. Ве молиме видете слика 2 за повеќе детали)
Пакетот вклучува :
2 Парчиња Рамо Завртка

Карактеристики на предлогот

DIY Материјали:
Металугрија

Купувачи како што избираат