.

.

FOURIERS AC-S004 Велосипед Велосипед кочница роторот на центарот за заклучување на дискот центар адаптер

FOURIERS AC-S004 Велосипед Велосипед кочница роторот на центарот за заклучување на дискот центар адаптер

Оценка на посетителот:

DEN 744.00 -50 %
DEN 1487.04
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики На Производот : . SHIMANO® центарот за заклучување на дискот центар адаптер. . Материјал : Алуминиум 6061-T6 тело и прстен за заклучување од не ' Рѓосувачки челик за миење. . Тежина : 41g/set . Боја на каросеријата : S. Б Елоксирани црна, сребрена
Компоненти AC-S004 For SHIMANO центар-заклучување на дискот центар адаптер.

Карактеристики на предлогот

боја:
Сребрена, Црна
Систем За Сопирање:
Хидраулични Диск Сопирачки (Хидраулична Сопирачка Рампа)
Компоненти:
Диск сопирачки
Бренд Име:
FOURIERS
Број На Модел На:
AC-S004
Материјал:
lloy 6061-T6 тело и прстен за заклучување од не ' Рѓосувачки челик измијте

Купувачи како што избираат