.

.

1 парче Нови Оригинални Мастило Пумпа Собранието За EPson L800 L801 R270 R290 R330 T50 P50 А50 Ограничување Станица За Epson апарат за Чистење

1 парче Нови Оригинални Мастило Пумпа Собранието За EPson L800 L801 R270 R290 R330 T50 P50 А50 Ограничување

Оценка на посетителот:

DEN 938.88
Залиха
Достапно за нарачка


Добредојдовте на нашата продавница !!!
1 парче 100% Нови Оригинални Мастило Пумпа Собранието За EPson L800 L801 R270 R290 R330 T50 P50 А50 Ограничување Станица За Epson апарат за Чистење
Предмети :
За Epson Мастило пумпа
Погодна за печатење : За Epson L800 L801 R270 R290 R330 T50 P50
MOQ :
1 компјутер
Функција :
Лесно да се инсталира
Предност :
1. Добра компатибилност;
2. Нови оригинални;
3. Животна средина-пријателски;
4. Економски;
Пред вашата нарачка, ве молиме проверете на сликата е она што го сакате
Добар Фидбек

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
boma.ltd
Број На Модел На:
За Eposn L800
боја:
K
Тип:
Други
Име на производ:
1 парче 100% Нови Оригинални Мастило Пумпа Собранието За EPson L800 L801 R270 R290
компатибилен печатач:
За Epson L800 L801 R270 R290 R330 T50 P50 А50
Функција:
Лесно да се инсталира
MOQ:
1 Компјутер
квалитет:
Висок квалитет
предмети:
Мастило пумпа / Чистење станица / апарат за Чистење
Пакување:
Неутрален Пакување
Нови:
100% Нови Оригинални
превозот:
Бесплатен превозот од AliExpress Стандард за Испорака

Купувачи како што избираат