.

.

година KODASKIN Мотоцикл Налепница Decal Јаглерод одговара за DUCATI 848 848EVO Бесплатен Превозот

година KODASKIN Мотоцикл Налепница Decal Јаглерод одговара за DUCATI 848 848EVO Бесплатен Превозот

Оценка на посетителот:

DEN 380.00 -20 %
DEN 475.20
Залиха
Достапно за нарачка

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки , брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние исто така, обезбеди бесплатно одржување. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Гаранција & Одржување Ние нудиме 1-месец слободна замена. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Се враќа Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Повратни информации ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.5 инчи во мерењето. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Големина или да Одговара на Прашања големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. И ќе ја испрати на Предмети во рамките 2-7 дена откако вашата уплата е завршен.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Специјални Функции:
Сонцето блок
Објектот Тежина:
0.25kg
is_customized:
Yes
Бренд Име:
kodaskin
Објектот Должина:
30cm
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Објектот Висина:
2cm
Објектот Ширина:
20cm

Купувачи како што избираат