.

.

FY-1 Вафли Создателот Појавување Вафли Создателот Стапче за Печење Плоча Вафли Создателот се Држиме Дел Фах Дијаметар 185MM

FY-1 Вафли Создателот Појавување Вафли Создателот Стапче за Печење Плоча Вафли Создателот се Држиме Дел Фах

Оценка на посетителот:

DEN 2052.00 -5 %
DEN 2160.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
FY-1
Напон (V):
220v
Заменлив Плочи:
вафли производител
сертификација:
CB,CE
Функција:
Не-Стап Површината За Готвење
сертификација:
3C
Моќност (W):
1750W

Купувачи како што избираат