.

.

Возрасни Еднорог Дома Влечки Жените Unicornio Pantufa Симпатична Чевли Цртан Филм Крзно Унисекс Затворен Chausson Licorne Големина 36-41 Chinelo

Возрасни Еднорог Дома Влечки Жените Unicornio Pantufa Симпатична Чевли Цртан Филм Крзно Унисекс Затворен Chausson

Оценка на посетителот:

DEN 409.00 -32 %
DEN 602.40
Залиха
Достапно за нарачка

НИ 18.88 / пар
Чевли има само една големина, но, се вклопува во сето Ова
Including36, 37, 38, 39, 40, 41
Должина : 28.6 cm/11.26 инчен Внатрешна

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5
Бренд Име:
Berkane
Горниот Материјал:
Сомотски
Insole Материјал:
ЕВА
Шаблон Тип:
Цртан Филм Анимација
Outsole Материјал:
ЕВА
Сезоната:
Пролет/Есен
Применливи место:
Внатрешна
Обвивка Материјал:
Кадифен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Faux Крзно
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Пета Тип:
Станот со
Чевли Тип:
Основни
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Функција:
ИМАЈТЕ ПРИЈАТНА
Погоден Сезона:
зима, пролет, есен
Применливи пол:
Неутрален / мажите и жените можат да бидат
Дебелина:
задебелување
Горниот Материјал:
Супер-меки кадифени
единствена материјал:
ЕВА
Единствена Технологија:
Шиење чевли
Популарната елементи:
Цртан филм
Големина:
Големина 35-40

Купувачи како што избираат