.

.

слободен брод--2strands 9-14mm со висок квалитет Вистинска ЧЕТКА Школка ,Перл Шел мачка Слон Животни Рака Врежан бела розова црна лабава б

слободен брод--2strands 9-14mm со висок квалитет Вистинска ЧЕТКА Школка ,Перл Шел мачка Слон Животни Рака Врежан

Оценка на посетителот:

DEN 1136.00 -5 %
DEN 1195.20
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : природна четка школка
Количина : две насоки 16inch/per=15pcs
Големина : 9x12 10x14mm
Облик : мачка
Боја : бела
Реден Број : SH056
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден

Купувачи како што избираат