.

.

Нов производ Sx Мини Цигара Кутија Алуминиум материјал Прирачник стап вежба Подарок Кутија Цигари Тенок

Нов производ Sx Мини Цигара Кутија Алуминиум материјал Прирачник стап вежба Подарок Кутија Цигари Тенок

Оценка на посетителот:

DEN 737.28
Залиха
Достапно за нарачка


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[33444]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Дека шопинг
Драги пријатели, добредојдовте во мојата продавница. Ве молиме да ја прочитате оваа порака во купат пред да се донесе.
1. Пред купување, ве молиме да не ја игнорираат боја, големина и количина. Ние сакаме нашите клиенти за да го добиете она што го сакате.
2. Ако вашиот руската клиент, ве молиме ги споделите со нас имате полно име по плаќањето, ние може да се стави стоката побрзо.
3. Ако имате други барања, ве молиме оставете порака за нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи. ^ - ^
Јас ви гарантирам купи, ќе се види, кога ќе го зедов тоа, ако производот е оштетен или има проблем, ве молиме Contect мене. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви помогне.
[xlmodel]-[производи]-[8888] Топла Продажба

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Алуминиум Легура
Техника:
огледало
Број На Модел На:
цигара случај
Бродови Од:
Кина
Бренд Име:
Alwaysonsunday
Дома Декорација Технологија:
цигара случај
Текстурата на материјалот:
Алуминиум Легура
Боја Класификација:
Виолетова црвена бела розова
Применливи Луѓе:
жена
Инсталирање на чад број :
20
Големина:
10.8*4.3*1.8 cm
Тежина:
0.25 кг

Купувачи како што избираат