.

.

За Yamaha YZF R1/R1M YZF R6 SUPERTENERE/XT1200ZE V-MAX 7/8 22mm CNC Мотоцикл Handlebar Кочница Спојки Држела Заштитник Guard

За Yamaha YZF R1/R1M YZF R6 SUPERTENERE/XT1200ZE V-MAX 7/8 22mm CNC Мотоцикл Handlebar Кочница Спојки Држела

Оценка на посетителот:

DEN 1707.00 -24 %
DEN 2246.40
Залиха
Достапно за нарачка


Почитувани Купувачи,Ако мислите дека вашиот Кочница Спојки Држела Заштитник Guard не е безбедност или не beaufiful ,ве молиме одберете ја оваа ставка Без двоумење. CNC Целосно Алуминиумска со Висок квалитет.Доволно безбедност! Кога ќе го добиете вашиот товар и ако не уживам во тоа,ние и Ветуваме на прифати вашиот товар се врати!

Карактеристики на предлогот

боја:
Црвена, Зелена, Портокалова, Сина, Титаниум, Sliver, Црна, Златна
Бренд Име:
FX FXCNC ТРКИ
Објектот Тежина:
0.34kg
Објектот Должина:
18.90cm
Објектот Дијаметар:
1.82cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Ширина:
4.90cm
Материјал Тип:
Висок Квалитет на алуминиум cnc
Специјални Функции:
Кочница Спојки Држела Заштита На Стража
Објектот Висина:
1.90cm
Име На Модел:
JZXMGW-92R

Купувачи како што избираат