.

.

Топла 10pcs 34*40mm AB Смола Срце Облик Кристал Остава Flatback 2 Дупка Копчето Diy Занает K181

Топла 10pcs 34*40mm AB Смола Срце Облик Кристал Остава Flatback 2 Дупка Копчето Diy Занает K181

Оценка на посетителот:

DEN 95.04
Залиха
Достапно за нарачка


Количина : 10 компјутери
Големина : 34mm*40mm
Боја : како на сликата
Топло Совет :
1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект. Ако имате било каков проблем, pls контактирајте со нас во секое време, ви благодариме!

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Копчиња
Обликот:
лист
Материјал:
Смола
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
K181
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Бренд Име:
Diy Супер Рајот

Купувачи како што избираат