.

.

Maximumcatch 25pcs/многу Топката Монистра Асортиман 2.0-4.6 mm Нимфата Црна Мува Tyiing Монистра Летаат Врзување Материјал

Maximumcatch 25pcs/многу Топката Монистра Асортиман 2.0-4.6 mm Нимфата Црна Мува Tyiing Монистра Летаат Врзување

Оценка на посетителот:

DEN 204.00 -10 %
DEN 226.56
Залиха
Достапно за нарачка


Maximumcatch 25pcs/многу Топката Монистра Асортиман 2.0-4.6 mm Нимфата Црна Мува Tyiing Монистра Летаат Врзување Материјал
Големина Тежина Кука големина 2.0 mm 0.05 g/pc #16-20 2.4 mm 0.09 g/pc #14-18 2.8 mm 0.15 g/pc #12-16 3.3 мм 0.23 g/pc #10-14 4.0 mm 0.42 g/pc #8-12 4.6 mm 0.78 g/pc #6-10
Други бои се исто така достапни

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
Црна Мува Врзување Бисери 2.0-4.6 mm
Со Backrest или Не:
No
Род Материјал:
Јаглерод Род
Бренд Име:
MAXIMUMCATCH
Со Стигнале Нога или Не:
No
Род Должина:
2.7 m
Риболов Прачка Категорија:
Мува Риболовен Стап
Позиција:
Поток
Материјал:
волфрам
боја:
Црна
Материјал:
волфрам
Количина:
25pcs
Големина:
2.0mm/2.4mm/2.8mm/3.3mm/4.0mm/4.6mm

Купувачи како што избираат