.

.

Нова Игра Kantai Колекција Аниме Перница Покрие Јапонски Тело Hugging Перница Случај

Нова Игра Kantai Колекција Аниме Перница Покрие Јапонски Тело Hugging Перница Случај

Оценка на посетителот:

DEN 1152.00
Залиха
Достапно за нарачка


Слатка Информации :
Само pillowcase, внатрешниот перница случај не е вклучен!
Готовиот производ не треба бела наметка на pillowcase.
Ако сакате да пристигне што е можно побрзо, ве молиме изберете DHL express, Fed Ex, или ЕМС.
Она што е телото перница?
Телото Перница, така наречен hugging перница, печатење со исклучителен дизајн, слики на Animes и Игри и двата се многу популарни.
Производи од оваа страница е само pillowcase, ако сакате, ве молиме пребарување" внатрешна перница" во нашата продавница или контактирајте со нас.
За сопствени (Demand : 2952x8858 150px)
Ние прифаќаме обичај, ве молиме следете ја постапката.
Step1 : ве молам контактирајте ме на првиот, тогаш ние ќе побара можете да го испратите вашиот дизајн (HD слика) за да на мојата е-маил.
Step2 : проверете тоа може да печатење или не
Step3 : направи плаќање
Чекор 4 : производство на
Фото На Три Различни Големина
Големина изберете од : 35*100cm, 50*150см,50*160cm,или 60*180cm.
Материјал
2 начин tricot : 80%~85% за полиестер влакна,
15% за spandex, со предност на долго-заѕвони еластичноста, со висока прецизност и браздата-отпорни, кул во лето и топло во зима, е најдобриот материјал за оригинални аниме перница случај.
Праска Кожа : Праска микрофибер материјал е роман тенка куп ткаенини, Snagging Отпор,текстура е мека.
Се чувствувам
Дефиниција
Еластичен
Тежина
Verticality
Washability
2 Начин Tricot
Праска Кожата
Повеќе Детали
1)Дигитални сублимација печатење; Exquistely дизајниран од страна на уметникот, печатени со ултра висока резолуција светла модели.
2)Исклучителна workman брод; Внимателно шиење, уредни густи
3) Скриен патент; Таписерии скриен патент, многу издржливи.
Начин На Употреба
1). Отворање на патент.
2). Капакот на перница, како што е прикажано на Слика 2.
3). Пополнете во перница, ставете перница во исто време прикажани во Figure3-5.
4). Zip до тоа.
За Миење
Тоа може да биде оштетена доколку се мијат со Машина, тоа ќе биде најдобро со рака, се претвори во текот на назад кога перење, можете да го користите за перење течност, температура на водата под 30 степени.
Повратни информации
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме најдобро за решавање на било какви проблеми и provice вас со најдобрите услуги на клиентите.

Карактеристики на предлогот

Големина:
35x100cm peach skin, 50x150cm peach skin, 50x160cm peach skin, 50x160cm 2way tricot, 60x180cm peach skin, 60x180cm 2way tricot, 50x150cm 2way tricot
Бренд Име:
MGF
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Број На Модел На:
712021
тема count:
200TC
Шаблон Тип:
Цртан филм
одделение:
одделение А
Техника:
Ткаени
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
is_customized:
Yes
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шема:
Печатени
Ткаенина Count:
30
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
Аниме

Купувачи како што избираат