.

.

20set Деца Деца бебе заклучување safty Фиоки за заклучување на Вратата на Безбедноста Заклучување фрижидер бебе безбедност кодот

20set Деца Деца бебе заклучување safty Фиоки за заклучување на Вратата на Безбедноста Заклучување фрижидер

Оценка на посетителот:

DEN 525.60
Залиха
Достапно за нарачка

ширина : 18cm должина : 2.5 cm одговара за Фиоки Вратата на фрижидерот

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Кабинетот Заклучи & Ремени
Употреба:
Фиока
Функција:
Фиока За Заклучување
Број На Модел На:
2016-12-10d
Материјал:
Пластични
Спецификација:
2

Купувачи како што избираат