.

.

Рака-насликани апстракт маслото шарени коњ платно ѕид уметност оркестарот без рамка

Рака-насликани апстракт маслото шарени коњ платно ѕид уметност оркестарот без рамка

Оценка на посетителот:

DEN 1843.00 -20 %
DEN 2303.52
Залиха
Достапно за нарачка

Ви благодариме!
2. ако имате повеќе прашања или requir ement на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.
Испорака детали
Ако имате намера да ја понудата за повеќе од 1 предмет, тогаш ние можеме да брод нив заедно.
Со купување на овој објект, што купувачот се согласува со СИТЕ правила и услови.
Ако не сте добиле вашиот пакет како што е нашата прогласување во описот, ве Молиме контактирајте ме пред сакате да ја напуштат повратни информации, ние може да се вратат парите или испраќање содржина како ваш избор. Ние сакаме да бидеме задоволни со купувањето и ќе должно да работат со вас. Големина Големина=24 X36inch
(без влошки, без рамка) Раб Задржани огледало работ 3-5cm време на Испорака
1.Се разбира, ако купите повеќе,цената ќе биде пониска.
За Повратни Информации :
Ние го поздравуваме можност за размена на Повратни информации со вас како еден од нашите многу купувачи. EMS : 7 до 15 дена
3.
Материјал Платно Печатење со Квалитет на рејтинг AAAA+ Висок квалитет. Вкупниот превозот надомест ќе биде збирот на поединечните такси превозот. Се погледне на слики што можете да видите облик е многу добро, Па прекрасен објект . Па ве молиме да бидете цел да се осигура вашата адреса во Ebay е уредна и валидна. Ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме и да ги реши тоа за вас брзо.
Ние не сме одговорни за било каква обврска или данок во вашата локална земјата. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.?Ако не сте сигурни, тогаш ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат.
Куповна цена не покрива било применлив данок или должност која може да биде обвинет од страна на царинската управа . Не постои понатамошна попуст.И ако добиете објектот ,пред да ме напушти повратни информации,имате било unpleased работи,ве молиме да комуницирам со мене, јас ќе се реши тоа да се направи сте задоволни со време. Ако не можете да се чека толку долго време, ве молиме да не го купат или да изберете и други брза испорака начин. Јас гордост во себе фактот дека ние нудиме на нашите клиенти многу многу добар производ и најдобра услуга, кој е далеку над повеќето други дилери на интернет.
Испорача elucidation
Јасно плаќање на кога купувачот на испорача стварта на Ние ќе во 3 работни денови.
100% рачно изработени Маслото Рака се Протегала и врамени Unstretched (валани во една цевка) се купи : не врамено.Јас ќе ти задоволен,Ова е моето ветување.(Само цртање core) Услуги на Клиентите Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.Купувачи се одговорни за ваквите обвиненија.
Забелешка :
Ние високо го вреднуваат сите наши клиенти на aliexpress и ние СЕКОГАШ ќе бидете сигурни дека сте задоволни со вашата трансакција.
Поштенски :
Ние ги испратите стока од Кина Пост Воздух или Хонгконг Пост за 15-25 дена да пристигне,ние може да ви даде на следење на број за да проверите e-mail статус .И Ако не сте задоволни со мојата услуга или мојот објект ,ве Молиме да комуницирам со мене во време,јас ќе се реши тоа да се направи сте задоволни. Со совршен стил,убав дизајн, прекрасна изведба, тоа е навистина ретка уметнички дела и во вредност од собирање!!! Тоа е во добра состојба.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Масла
Предмети:
Животните
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
ткаенина ткаенина
Стил:
Модерна
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
ААА
оригиналниот:
Yes
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
EASTCODE
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Купувачи како што избираат