.

.

VANAXIN Широк Зголеми Бело Злато Qalo Мажите Прстен Панк Хип Прст Дари Bling ААА 234 Парчиња Мали Кубни Циркони Прстени За Жени

VANAXIN Широк Зголеми Бело Злато Qalo Мажите Прстен Панк Хип Прст Дари Bling ААА 234 Парчиња Мали Кубни Циркони

Оценка на посетителот:

DEN 844.00 -49 %
DEN 1655.04
Залиха
Достапно за нарачка


Прстен Големина Референца :
Пакување Проток :
Производ Процес :
За Нас :
Бренд :
Нашите Meterial :
Накит Одржување :
Еј Другар :
Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме не двоумете се да ја напушти "5 звезди" повратни информации, ние навистина треба вашата поддршка. За било која причина не сте задоволни со нарачки, ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, само контактирајте со нас веднаш, така што ние имаме шанса да се реши проблемот за вас. Благодарам многу.

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
7, 8, 9
Метална боја:
Индивидуализира
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Панк
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
JR8206
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Бренд Име:
VANAXIN
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
Декоративни
Површината Ширина:
17.49 mm
Компатибилност:
Никој
cz боја:
Бела, Црна
Тежина:
6.95g
Големина:
7 8 9
позлата:
Родиум, Розово Злато, Злато 18K
димензија:
22.3*17.49*23.3 мм
CZ големина:
1.1 мм, 1.2 mm
Број на CZ:
Големина(1.1 mm)=24, Големина(1.2 mm)=210
Зелена производ:
Nickle и да Доведе слободни
Повод:
Партија, Датум, Годишнина, Секојдневниот Живот
is_ прилагодени:
Да, боја може да се прилагоди

Купувачи како што избираат