.

.

Брод Мотор F8-05000500 Палење Серпентина Assy за Parsun 4-Удар на F8 F9.8 Outboard Мотор Со Висок Притисок Серпентина

Брод Мотор F8-05000500 Палење Серпентина Assy за Parsun 4-Удар на F8 F9.8 Outboard Мотор Со Висок Притисок

Оценка на посетителот:

DEN 1262.00 -12 %
DEN 1434.72
Залиха
Достапно за нарачка


Брод Мотор F8-05000500 Палење Серпентина Assy за Parsun 4-Удар на F8 F9.8 Outboard Мотор Со Висок Притисок Серпентина
Замена :
Ова палење серпентина assy заменува Parsun F8-05000500, тоа е Parsun вистински дела.
Димензии :
4-мозочен удар
2 на цилиндар
Состојба : Нова
Сите делови се достапни во парк, ние можеме да брод од рок од 1-2 дена!
Апликации :
Овој вистински палење серпентина assy одговара на овие Parsun outboard motors :
4-удар : F8 F9.8
Ве молиме проверете ги НЕМА.4 на подолу делови дијаграм :
Сите резервни делови се нови и достапни во парк !
Ние може да се направи за испорака во рок од 24 часа по уплатата пристигнување !
За било истрага или трговија на големо бизнис ,PLS,се чувствуваат слободни да оставите порака или ни капка е-пошта ,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа !
_______________________________________________________________
Испорака :
(1) Ние обично бродот на предмети во рамките 1-3 дена по приемот на вашата расчисти исплата.
За нарачки од НАС & Австралија и Канада и Русија &Израел & UK &Франција, ние ќе брод
со epacket, која може да се следи низ 6-15 работни денови за испорака ;
За наредби од други земји, Ние ќе брод од страна на економија int'l превозот-Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта која, исто така, може да се следи, и трае околу 12-15 работни дена во Нов Зеланд & Југоисточна Азија земји, 15-30 дена земји во Европа и Северна Америка земји , околу 30-45 дена во Италија .Ве молиме да се забележи на времето за испорака пред вашето место на цел.
(2) Ако сакате побрзо испорака испраќаат од Експрес ,како што курирската служба DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ,ве Молиме да ни оставите порака,ние ќе се направи специјална понуда која според својата цел.
(3) ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
SouthMarine
Состојба:
Нови
Моторот Позиција:
Outboard

Купувачи како што избираат