.

.

5 x 34615 ER34615 Batteria 3.6 V 19000mah D Големина LiSOCl2 Не-батерија Батеријата 19НА

5 x 34615 ER34615 Batteria 3.6 V 19000mah D Големина LiSOCl2 Не-батерија Батеријата 19НА

Оценка на посетителот:

DEN 2254.00 -23 %
DEN 2927.52
Залиха
Достапно за нарачка


5 Парчиња 34615 ER34615 3.6 V 19000mah D Големина Дијаметри 34.2x61.5mm Li SOCl2 Unrechargeable Батеријата 10year живот
Батерија Тип : D : D Големина на Батеријата 3.6 V 34615 Unrechargeablee Литиум Батерија ER34615 19000m Ah Li-SOCl2 Батерии
Бренд : PKCELL
Модел : ER34615 19000m Ah Li-SOCl2 Батеријата
Капацитет : 19000m Ah
Напон : 3.6 V
Големина : 34.2 мм*61.5 mm
Хемиски Состав : Li-SOCl2
Рок на траење : 5 години (не се испечатени на батеријата)
Примена : се користи во интелигентни инструменти, вклучувајќи метар вода, електрична енергија метар, гас метар, индустриски КОМПЈУТЕР, компјутер RAM/CMOS коло меморија моќ, медицинските уреди, радио комуникациска опрема, CNC машина алатки, такси метар, итн.

Карактеристики на предлогот

Номиналниот Напон:
3V
Номиналниот Капацитет:
19000mAH
Големина:
D
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ER34615
Бренд Име:
Pkcell
Тип На Батерија:
LiSOCl2
Модел:
ER34615
Капацитет:
19000mAH
Големина:
D
живот:
10YEARS
Дијаметар:
34.2x61.5mm
Напон:
3.6V

Купувачи како што избираат