.

.

Обичај торба Промотивни PP ткаени торба со Париз, Ајфеловата Кула Ламиниране печатење

Обичај торба Промотивни PP ткаени торба со Париз, Ајфеловата Кула Ламиниране печатење

Оценка на посетителот:

DEN 52752.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Кеси
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Рака Пад:
25cm
Бренд Име:
GYMTION
Главен Материјал:
Не-Плетени Ткаенини
Материјал Состав:
PP ткаени
Број На Модел На:
PGNB014
Печатење:
PP сјајни ламиниране
Големина:
40 Length x 39 Height x 12 Depth cm

Купувачи како што избираат