.

.

маче во купот на цртан филм мачка евтини смета печат крстот бод за почетник 14ct 11ct крпа DMC Крстот Бод Поставени Комплет embroidey

маче во купот на цртан филм мачка евтини смета печат крстот бод за почетник 14ct 11ct крпа DMC Крстот Бод Поставени

Оценка на посетителот:

DEN 403.00 -44 %
DEN 720.00
Залиха
Достапно за нарачка


Топ Одделение,Со Висок Квалитет
Квалитетот е ист како и DMC.На сите им се допаѓа.
14-КАРАТНО и 11ct
14ct е празно платно.11ct е отпечатена на платно
14ct : крпа големина : 28*34cm
големина на слика за : 18 *24cm
11ct : крпа големина : 36*44cm
големина на слика : 26*34cm
теми : памук
рамка : не се вклучуваат рамка
комплет вклучува : конци,игли,цртежи,платно

Карактеристики на предлогот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11ct печати платно, 14ct празно платно
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Бренд Име:
JOYAUTUM
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
Транспарентен кеси

Купувачи како што избираат