.

.

3 КОМПЈУТЕРИ/Set жените Платно Ранец Симпатична Животно Печатење Училиште Кеси За Млади Девојки лаптоп ранец мода Rucksack Bookbags

3 КОМПЈУТЕРИ/Set жените Платно Ранец Симпатична Животно Печатење Училиште Кеси За Млади Девојки лаптоп ранец

Оценка на посетителот:

DEN 1054.00 -44 %
DEN 1881.12
Залиха
Достапно за нарачка


1. Ве молиме овозможи 1-2cm (0.4-0.8") разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме. 2. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. 3. Овој оглас е за една торба само, мобилен телефон и други додатоци (ако има) не се вклучени. Пред да се испрати секоја торба, ние внимателно разгледани. Поради долгото време на транспорт, многу неизвесност во транзит. Кога ќе примите торба, ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Пред вас дајте ни повратни информации.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
RUIPAI
Главен Материјал:
Платно
Декорација:
Никој
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Ранци Тип:
Softback
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Памук
Техника:
Втиснување
Дожд Маска:
No
Вршење На Систем За:
Физиолошки Крива Назад
Број На Модел На:
TT014
Надворешноста:
Солидна Торба
Стил:
Свежи
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Мобилен Телефон Џеб,Компјутер Interlayer
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Тип На Објект:
Ранци
Дали за поддршка на големо:
Yes
Применливи пол:
Женски
Погоден од училишна возраст:
Средно училиште, средно училиште, Колеџ
Функција:
Товарот на воздух,
Број на рамо ремени:
двојно корен
За луѓето:
Жени, Девојки ,Момчиња ,Тинејџерскиот
Објектот Тежина:
0.8 kg
За сезоната:
Пролет ,Лето , Есен , Зима
Боја:
Темно сина, црна, сина, зелена, розова, црвена роза
ранци сет:
ранец+crossbody кеси+Молив торба

Купувачи како што избираат