.

.

Отворено за Врвка за Рака Човек Спојувалка за Каиш Мобилен Телефон Случај Кеси Картичка Торбичка За Samsung Галакси On5 Про,ZTE nubia Z11 мини,Ножот А2

Отворено за Врвка за Рака Човек Спојувалка за Каиш Мобилен Телефон Случај Кеси Картичка Торбичка За Samsung

Оценка на посетителот:

DEN 501.00 -5 %
DEN 527.52
Залиха
Достапно за нарачка


Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот. 6 цифрен-број на поштенски код. и точно превозот addreess(мора со градот, државата име), или пакет може да не deliever успешно.
Ако пакетот delievers не успеа, бидејќи на uncorrect превозот детали, ние не сме одговорни .
Спојувалка За Каиш Случај
Направени од високо квалитетна кожа articial
Секој случај со рака за рака
дизајниран со мобилен телефон и картичка слотови
постојат две бои ,а секоја боја со 5 различни големини
Големина На : 17x9cm,Одговара за уредот помали или еднакви 16.3x8.см, ако вашиот уред помал од 16.3x8.2cm , големината ќе биде малку поголем;
Големина B : 16x8.3cm,Одговара за уредот помали или еднакви 15.5x7.8cm,ако вашиот уред помал од 15.5x7.8cm,големината ќе биде малку поголем;
Големина C : 15.5x8cm,Одговара за уредот помали или еднакви 15x7.7cm,ако вашиот уред помал од 15x7.7cm,големината ќе биде малку поголем;
Големина D : 14.6x7.8cm,Одговара за уредот помали или qual 14.2x7.2cm,ако вашиот уред помал од 14.2x7.2cm,големината ќе биде малку поголем;
Големина E : 14.3x7.5cm,Одговара за уредот помали или еднакви 13.6x7cm,ако вашиот уред помал од 13.6x7cm,големината ќе биде малку поголема.
Ве молиме изберете правилна боја и големина со боја опција погоре.
Пакет се вклучени :
Спојувалка за Каиш Случај x 1
Рака x 1

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Синтетички Кожа
Функција:
Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Бизнис
Бренд Име:
WEIYU
Големина:
17x9cm/16x8.3cm/15.5x8cm/14.6x7.8cm/14.3x7.5cm
Мало Пакет:
No
Тип:
Футроли & Клипови
Компатибилен Бренд:
Samsung,ZTE

Купувачи како што избираат