.

.

5 КОМПЈУТЕРИ 1 pin водоотпорен машки и женски plug pin DJ70117Y-1.8-21 автомобилски приклучок со терминал 1P

5 КОМПЈУТЕРИ 1 pin водоотпорен машки и женски plug pin DJ70117Y-1.8-21 автомобилски приклучок со терминал 1P

Оценка на посетителот:

DEN 177.60
Залиха
Достапно за нарачка


Време На Испорака
UPS-от, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 5-7 работни денови кои зависат од вашата земја.(Ако имате сопствен стил производи,ве молиме да ни ги испратите вашите дизајнер информации,ние може да направи за вас.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред biddingying.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Повратни информации
Вашето мислење е моќта да им помогнам ни да се движи,па ве молиме љубезно да потрае неколку минути за да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Секој обработка на апликација $0.Ве молиме љубезно ве молиме да ги проверите сите информации (како што се големина,боја,цена,пакет,итн.Ние гарантираме за сета стока што се продава.Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено.Ви благодариме!^_^.Ве молиме имајте во предвид следење на информации може да се следи 3-10 дена по испорака.ако пратката не пристигне во 60days(руската Федерација 90days) ние нудиме целосна наплата.Секој врати треба да бидат засновани на докази.(Кога ќе поднесе цел,платите на тоа по што ние се прилагоди на цената.
Белешки
1.075 ДОЛАРИ , ве молиме контактирајте со сервисот!
Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail.Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.Овие трошоци се на купувачот одговорност.па ве молиме donot отворен спор пред тоа време ако пакет donot пристигне;
2.
Се Враќа&Гаранција
1.И ние ќе реагираат на ист веднаш!Ако не сте задоволни со нас,ве молиме љубезно ни каже причините и деталите.) на објектот ќе треба пред поставување на цел,
3.По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена (со исклучок на трошоците за превозот премногу
4.
Ние може да обезбеди едноставна подигнат обработка на услуги, default (вообичаено) : висока температура жица 20 cm (вклучувајќи притисок во дел од) редоследот на боја : црвена, црна, жолта, зелена, бела, портокалова.
UPS-от,EMS,DHL,TNT,FEDEX express е, исто така, availablel,но ние стандардна употреба Кина Пост Воздух Пошта во нормално ситуација.
Плаќање
1.Ве молиме да се осигурате примачот инфо,вашата ПОЛН назив,точна адреса,телефон,пост код,тоа е многу важно,или parcal ќе се испрати назад.Така не се грижите за следење информации coundn не бидат проверени пред период,тоа е нормално.Ние ќе се обиде да го најде најдоброто решение за да р? e проблемот,но ве молам НЕ НЕ остави негативен или неутрален пред ние го правиме ова.
Кина Пост Воздух Пошта обично трае 10-30 работни дена во вашата земја.Ние прифатат враќање на предметот ако не им се допаѓаат тоа кога се прима,но треба да си дозволат враќање такси превозот.7 дена пари назад / 2 недели размена
2. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит
За chromatism
Она што се гледа на сликата е апсолутно она што се, но поради светло,Камера Ефекти,резолуција на екранот и други причини, слики и објекти може малку боја разлика, ве молиме во вид надвладее,фотографии само за referece.

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
DJ70117Y-1.8-21

Купувачи како што избираат