.

.

Жените се печати V деколте, едно парче костим за капење поврзана бански biquini оглавник женски печати завој костим за капење beachwear

Жените се печати V деколте, едно парче костим за капење поврзана бански biquini оглавник женски печати завој

Оценка на посетителот:

DEN 623.52
Залиха
Достапно за нарачка

100% сосема нов и висок квалитет на костими за капење на Боја : Мулти,Црна,Вино Црвено Големина : S M L XL 2 XL Купувачот feedbak : Гроздобер едно парче бански модел шоу :
Црна Боја
Вино Црвено
Ве молиме оставете малку боја различна од камерата!
Големина на табела
ГОЛЕМИНА БИСТА ПОЛОВИНАТА КОЛКОВИТЕ КУПОТ НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА&О ГОЛЕМИНА EURP ГОЛЕМИНА НА САД ГОЛЕМИНА S 32"~34" 81~86 CM 24"~26" 61~66 CM 34"~36" 86~91 CM А~Б 6~8 32~34 4~6 M 34"~36" 86~91 CM 26"~28" 66~71 CM 36"~38" 91~96 CM Б~C 8~10 34~36 6~8 L 36"~38" 91~96 CM 28"~30" 71~76 CM 38"~40" 96~101 CM Б~C 10~12 36~38 8~10 XL 38"~40" 96~101 CM 30"~32" 76~81 CM 40"~42" 101~106 CM Б~C 12~14 38~40 10~12 XXL 40"~42" 101~106 CM 32"~34" 81~86 CM 42 "~44 " 106~111 CM Б~D 14~16 40~42 12~14
ПРИЈАТЕЛСКИ ПОТСЕТНИК
Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см,1cm = 0.39 инч,1 чи = 33.3333333 cm
Забелешка 2 : Со разликата во мерниот метод,ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување
Нов со ознаки
жените се печати V деколте, едно парче костим за капење поврзана бански biquini оглавник женски печати завој костим за капење beachwear
Обично,Ние ќе брод вашата предмети во рамките 24hours ,
Ние брод надвор предмети од Воздух Mail / EMS / epacket
Воздухот Mail / epacket : 7-15 дена да се САД, велика БРИТАНИЈА,АУ, 10-25 дена во други земји, 20-60 дена да РУСИЈА , Бразил, тоа зависи од локацијата на дестинација.
EMS : околу 5 - 7 дена,само ја објавите во САД,велика БРИТАНИЈА,АУ
Ако не сте задоволни со било кој од нашите производи, ние сме среќни за да се поврзеш со нас за враќање нив за наплата во рок од 14 дена од приемот на производи. За жал, ние не може да го прифати враќањето на производи кои не се во иста нова состојба што се испратени.
Купувачот мора да ги плати сите врати превозот и манипулативните трошоци. Откако ќе ги примите врати производот,Ние веднаш ќе го вратат вашата Исплата назад.
Ние многу ќе те ценат оставајќи ни позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. Во редок случај вие не имате било какви проблеми со производот или на нашата услуга, тогаш ве молиме ни e-mail или контакт преку e Bay пред да ја напушти која и повратни информации. Ние работиме напорно за да се обезбеди пријателски брза услуга на квалитетни производи и се секогаш на располагање да ви помогне со било какви прашања или грижи ќе ги имаат во врска со нашите производи или услуги.*

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
OULING
Број На Модел На:
бања 142
Шаблон Тип:
Печати
Големина:
S M L XL 2XL plus size
боја:
Мулти, Црна,Вино Црвено
Функција:
2017 Нови,V деколте ,Притисни До Поместена
Оглавник Костим За Капење:
едно парче бански
Боја Стил:
Природна Боја
Акции:
Да,порибено објект
Пакет Се Вклучени:
1 x bodysuit
Производот:
Капчиња Monokini
Со Подлога:
Yes

Купувачи како што избираат