.

.

Нови Пристигнување 1PCS Каубој Кактус Со Капа и Брада DIY Везени закрпи Железо На Цртан филм Brooch Applique Везови Додаток

Нови Пристигнување 1PCS Каубој Кактус Со Капа и Брада DIY Везени закрпи Железо На Цртан филм Brooch Applique

Оценка на посетителот:

DEN 14.00 -31 %
DEN 20.16
Залиха
Достапно за нарачка


информации :
Etter Печ Симпатична Децата Цртан филм Iron На Смешно Мода Закрпи За Облека значки Обичај Евтини Везени Закрпи Налепници Големина : Mulity Големина Количина : 1pcs/многу DIY со децата заедно. среќни секој ден со насмевка ^-^
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено плаќање по верификација.
3. Ние само брод да се потврди цел адреса. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите.
6. Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Големина:
82x58mm
Стил:
Железо-На
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
120218
Бренд Име:
OEMOO
Е Прилагодена:
Yes
границата:
топла намали
Име 1:
Панк Печ,Рок Печ
Име 2:
Евтини Везени Закрпи
Име 3:
печ applique
Големина:
Mulity size

Купувачи како што избираат