.

.

1PCS Двојно Гас Маска Хемиски Гас Респираторните Лице Маски Филтер Хемиски Гас Заштитени Лицето Маска со заштитни Очила

1PCS Двојно Гас Маска Хемиски Гас Респираторните Лице Маски Филтер Хемиски Гас Заштитени Лицето Маска со заштитни

Оценка на посетителот:

DEN 1036.00 -20 %
DEN 1295.52
Залиха
Достапно за нарачка

Ние ќе се потрудиме ro решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Обезбеди
Број На Модел На:
маски за гас маска
Поклопецот тело материјал:
На силикон
Филтер материјал:
Активиран Јаглерод
Објективот материјал:
PE
Стил:
главата монтирани
Функција:
Хемиски гас маска
Боја:
А1 бела транспарентна очила
Б боја:
А1 црна транспарентен очила

Купувачи како што избираат