.

.

Моден Дома Декор Платно 3 Ѕид Парче Уметност Слика Град Ноќ Печати Сликарство Модерна декорација Без рамка F155

Моден Дома Декор Платно 3 Ѕид Парче Уметност Слика Град Ноќ Печати Сликарство Модерна декорација Без рамка

Оценка на посетителот:

DEN 459.00 -27 %
DEN 628.80
Залиха
Достапно за нарачка


започнете
крајот
Купонот
Попуст забава клик() Материјал Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали . Квалитетот рејтинг ААА+ Висок квалитет по cn1518608191qszb Услуги на Клиентите Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. Големина : 20x30cmx3pcs (8x12inch x3pcs)
30x45cmx3pcs (12x18inchx3pcs)
40x60cmx3pcs (16x24inchx3pcs)
50x75cmx3pcs (20x30inchx3pcs)
60x90cmx3pcs (24x36inchx3pcs) Превозот На Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority.
1. Кина Пост Воздух Mail
2. EMS време на Испорака
1. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 22 - 39 дена
2. EMS : 7 до 10 дена

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
20x30cmx3pcs, 30x45cmx3pcs, 40x60cmx3pcs, 50x75cmx3pcs, 60x90cmx3pcs
Стил:
Модерна
Форма:
Во комбинација
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Број На Модел На:
F155
Обликот:
правоаголник
Предмети:
Пејзаж
оригиналниот:
No
Медиум:
Инкџет

Купувачи како што избираат