.

.

AHL Прилагодливи Вентил Shim 7.48 mm Заврши Вентил Shim Комплет Hotcam За Kawasaki KLE650 Versys 2008-2010/EX250F Ninja 250R 2008-2010

AHL Прилагодливи Вентил Shim 7.48 mm Заврши Вентил Shim Комплет Hotcam За Kawasaki KLE650 Versys 2008-2010/EX250F

Оценка на посетителот:

DEN 1724.00 -10 %
DEN 1915.20
Залиха
Достапно за нарачка


Функција : 7.48 mm shim колекции Пакет вклучуваат : 47 компјутери [ вклучуваат 1 на секоја големина од 1.20 мм да 3.50 mm во 0.05 постепено ] Големина : 47 големини подолу 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 1.75 1.80 1.85 1.90 1.95 2.00 2.05 2.10 2.15 2.20 2.25 2.30 2.35 2.40 2.45 2.50 2.55 2.60 2.65 2.70 2.75 2.80 2.85 2.90 2.95 3.00 3.05 3.10 3.15 3.20 3.25 3.30 3.35 3.40 3.45 3.50
Купувачот Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот). Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5-ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ). Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.

Карактеристики на предлогот

Специјални Функции:
прилагодување на вентил царинење
Објектот Тежина:
0.3kg
Зафатнина (ml):
/
Материјал Тип:
истиот материјал со HotCams Vavle Shim комплет
Објектот Дијаметар:
0.748cm
Бренд Име:
AHL
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Тип На Објект:
Мотори
Име На Модел:
7.48 mm Вентил Shim Комплет 47 компјутери
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
боја:
Како на сликата покажа
Големина:
1.2 ~ 3.5
Количина:
47 компјутери
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат